Investavimas su nekilnojamojo turto įkeitimu

Vystymo projekto vertinimas reikalauja specifinių žinių, rinkos išmanymo bei patirties. Būdami savo srities profesionalais siūlome jums tik atrinktas investicijas, teisininkų paruoštas sutartis bei supaprastintą procesą. Čia investuoti paprasta ir patogu.

Rontgen

Stabili investicija

Nekilnojamojo turto sutelktinio finansavimo projektų investicijų grąža visada priklauso nuo numatomų arba faktinių nuomos ar pardavimo pajamų. Aiški ir paprasta kaštų ir pajamų struktūra bei natūraliai besiformuojanti paklausa užtikrina stabilumą bei vertės palaikymą. Šis investicinis produktas puikiai tinka siekiantiems stabilios grąžos, aiškių garantijų ir nenorintiems spekuliuoti kainų svyravimais.

Profesionalus produktas kiekvienam

Dideli kapitalo reikalavimai bei ribotas informacijos prieinamumas lėmė, kad ilgą laiką investavimas į nekilnojamąjį turtą buvo prieinama tik profesionaliems investuotojams. Pasitelkdami technologijas laužome standartus ir atveriame šią rinką visiems. Čia rasite profesionalius sprendimus, investuojant į nekilnojamo turto sutelktinio finansavimo projektus paprastiems žmonėms.

Rontgen

Investavimas Lietuvoje į tikrus projektus

Tikime, kad investuojant į nekilnojamojo turto sutelktinio finansavimo projektus svarbu žinoti ir suprasti kur bus panaudojami pinigai bei koks yra galutinis tikslas, kurį įgyvendinus sugrįš Jūsų investicija ir palūkanos. Röntgen investavimo platformoje rasite tik tikrus investicinius projektus, kuriuose lėšos skiriamos plėtrai, o grąžinimas vykdomas iš projekto pardavimo ar refinansavimo banke. Jūsų investicijos šioje sutelktinio finansavimo platformoje visada užtikrinamos pirminiu nekilnojamojo turto įkeitimu.

Pasirengę pradėti?

PRADĖTI INVESTUOTI