Patikimas NT rinkos partneris

Esame ilgametę patirtį sukaupę nekilnojamojo turto bei finansų profesionalai siekiantys liberalizuoti iki šiol uždarą rinką. Norintiems investuoti siūlome trumpiausią kelią į kokybiškus vystymo projektus, o projektų savininkams – greitą ir patikimą įrankį finansavimui pritraukti.

KOMANDA

Martynas Stankevičius

Vadovas

Prieš prisijungdamas prie “Röntgen” Martynas dirbo įvairiose su verslo plėtra susijusiose pozicijose - privataus kapitalo fonde Žabolis Partners bei Lietuvos energijos įmonių grupėje, vienoje didžiausių energetikos įmonių Baltijos šalyse. Jis taip pat turi ekonomikos ir verslo bakalaurą iš Stockholm School of Economics in Riga universiteto.

Greta Zarembienė

Partnerė & Ryšių su investuotojais vadovė

Įgijo Tarptautinio verslo ir komunikacijos bakalaurą ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. 2016m. atliko praktiką “Toyota” įmonėje, Nagojos mieste, Japonijoje, kurios metu gilinosi į inovacijų ir technologijų lygį įmonėje. Prieš prisijungiant prie “Röntgen” Greta taip pat dirbo Lewben įmonių grupei priklausančioje Nordgain kompanijoje teikiančiai finansų valdymo paslaugas.

Linas Astrauskas

CTO

Vilniaus Gedimino Technikos universiteto informatikos bakalauras. Sukaupęs patirtį VĮ "GIS-Centras", UAB "Euroapotheca" įmonėse, bei įvairiuose projektuose. Nuo 2022 m. atsakingas už visą su IT susijusią “Röntgen” investavimo platformos virtuvę.

Natalja Kozikienė

Finansavimo vadovė

Prieš prisijungdama prie “Röntgen” komandos Natalja dirbo įvairiose pozicijose verslo kreditavimo srityje - Projektų vadove SEB banke, vyr. ekonomiste Lietuvos banke, Verslo kreditavimo skyriaus vadove Bigbank AS Lietuvos filiale.

Laura Lydekaitytė

Operacijų ir produktų vadovė

Prieš prisijungdama prie “Röntgen” komandos Laura dirbo AB Swedbank stambaus verslo departamente, kuriame įgijo patirties bendraudama su gerai Lietuvoje bei užsienyje žinomomis įmonėmis. Taip pat prieš pradėdama karjerą finansiniame sektoriuje, dirbo tarptautinėse telekomunikacijų bendrovėse AB Omnitel bei UAB Bitė Lietuva.

Anastasija Babenko

Jaunesnioji finansavimo vadybininkė

Prieš tapdama “Röntgen” komandos dalimi, Anastasija dirbo UAB Paysera LT klientų aptarnavimo departamente, kuriame įgijo patirties bendraudama su esamais įmonės verslo klientais iš Lietuvos ir kitų pasaulio šalių. Taip pat ji buvo atsakinga už el. komercijos projektų administravimą bei klientų konsultavimą finansinių paslaugų srityse

Kornelija Jonuškaitė

Ryšių su investuotojais vadybininkė

Įgijusi teisės magistrą Vilniaus universitete, Kornelija keletą metų dirbo Seimo narės patarėja, kur gilinosi į įstatymų leidybos ir politikos subtilybes. Prieš prisijungdama prie “Röntgen” komandos, patirtį kaupė transporto sektoriuje, dirbdama su įvairiomis valstybinėmis institucijomis, tarptautinėmis organizacijomis bei projektais.

Ieva Markauskaitė

Jaunesnioji procesų specialistė

Baigusi tarptautinio verslo ir komunikacijos bakalauro studijas ISM Vadybos ir Ekonomikos universitete 2024 m., Ieva prisijungė prie “Röntgen” komandos. Prieš tai atliko praktiką “Oxylabs” įmonėje žmogiškųjų išteklių talentų pritraukimo ir darbuotojų kompetencijų kėlimo komandose, o per pirmuosius studijų metus dirbo produkto operacijų specialiste “Western Union” banke. Įgytos patirtys suteikė jai įvairiapusių įgūdžių, tad džiaugiasi galėdama juos panaudoti ir kurti vertę “Röntgen” įmonėje, prisidėdama savo kūrybiškumu, tobulinant procesus bei nuolat gerinant tinklalapio kokybę iš vartotojo pusės.

Dovilė Baranauskienė

Pinigų plovimo prevencijos specialistė

Prieš prisijungdama prie “Röntgen” komandos, Dovilė kaupė AML patirtį dirbdama AML specialiste Danske bank paslaugų centre, kur buvo atsakinga už kokybės kontrolę naujiems Danijos ir Norvegijos verslo klientams. Vėliau, tapusi vyresniąja AML specialiste mobiliųjų mokėjimų įmonėje - MobilePay (vėliau Vipps MobilePay) dirbo su naujais ir esamais Danijos ir Suomijos privačiais ir verslo klientais, užtikrino Onboarding ir ODD procesus ir jų kokybę.

Mykolas Sanda

Programuotojas

Mykolas jau įgijęs reikšmingą patirtį technologijų sektoriuje, dirbęs programuotoju įmonėje ”ProIT”, kurioje kūrė ir tobulino valstybinius projektus. Taip pat, yra mokęsis Cognizant DevBridge programavimo akademijoje, kurioje įsisavino svarbius programavimo pagrindus ir principus. Kaip kompiuterių inžinerijos studentas, jis pastoviai domisi technologijomis, nuolatos ieško naujų iššūkių ir mėgsta kurti unikalius projektus laisvalaikiu.

Markas Liutika

Finansavimo vadovės asistentas

Prieš prisijungdamas į “Röntgen” komandos, Markas dirbo UAB KPMG audito skyriuje, kuriame įgijo patirties finansų ir audito srityse. Taip pat jis šiuo metu siekia Ekonomikos bakalauro Vilniaus universitete.

Justina Juršytė

Komunikacijos vadovė

Justina prie „Röntgen“ prisijungė turėdama daug patirties nekilnojamojo turto srityje. Prieš tai komunikacijos vadove dirbo „Darnu Group” ir Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijoje bei inovacijų platformoje Built World Vokietijoje. Komunikaciją ir rinkodarą studijavo Vilniuje ir Kopenhagoje.

Rasa Beiniūtė

Ryšių su investuotojais vadybininkė

Rasa daugiau nei 10 metų dirbo naujų automobilių pardavimo srityje su vienais prabangiausių prekės ženklų tokių, kaip Porsche, BMW, MINI ir yra sukaupusi didelę partirtį klientų aptarnavimo ir pardavimų srityse bei rinkodaroje. Taip pat keletą metų dirbo interesų atstovavimo paslaugas teikiančioje lobistų kontoroje „Vento Nuovo“ ir turi patirties atstovaujant interesus teisėkūros procese.